Přednášky pro školy, veřejnost a další akce

Ráda se s vámi podělím o poučné, veselé i inspirativní příběhy a nezapomenutelné okamžiky z mých cest a přiblížím vám tradiční i moderní život původních obyvatel amerického kontinentu tak, jak jsem ho mohla za téměř 20 let cest poznat já.
Během svých dobrodružných putování jsem se setkala se zajímavými a inspirativními lidmi, o jejichž moudrost a příběh se s vámi ráda podělím.

Kromě faktů a důležitých témat s vámi proberu i ty humorné momenty a situace, které jsem zažila. Ať už jsou to má první setkání s indiány a kovboji, střet s exotickými zvířaty, zkouška místních specialit nebo zvláštní tradice, které mě překvapily.
Mým cílem je přinést divákům nejenom vědomosti o cestování a odlišných kulturách, ale také inspiraci k setkávání se s novými lidmi, objevování nových míst a především procesu objevování sebe sama. Pokud máte rádi cestování, dobrodružství a chcete se nechat unést do jiného světa, budu ráda, když si přijdete moje povídání poslechnout.

Máte zájem o mé přednášky?

Rádi byste využili mých přednášek u vás ve škole, nebo veřejné či jiné akci? To mě těší! Neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.
Pojďme to probrat
crossmenu